Menu Content/Inhalt
Pradžia arrow Parduotuvė arrow Pultai arrow HCM200D Hometronic sistemos menedžeris

ParduotuvėDetali paieška
Rodyti krepšelį
Jūsų krepšelis tuščias

Registracija


Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Registruokitės čia...
Info: Jūsų naršyklė nepriima slapukų. Jei norite įsidėti prekes į krepšelį ir jas nusipirkti, turite leisti priimti slapukus.HCM200D Hometronic sistemos menedžeris

HCM200D Hometronic sistemos menedžeris


Kaina: 483,17 EUR (su 21% PVM)


Hometronic menedžeris, radijo bangomis bendraudamas su kitais sistemos moduliais, gauna informaciją ir valdo patalpų temperatūrą, apšvietimą, buitinius prietaisus, įvairias žaliuzes, užuolaidas ir t. t. Be to, integruotas radijo siųstuvas ir imtuvas įgalina prijungti įvairius matavimo prietaisus (pvz.: Kundo skaitiklius).

Dienos, savaitės, atostogų bei gyvenimo stilių programos gali būti priskiriamos kiekvienai patalpai atskirai naudojant labai paprastą procedūrą spaudžiamu-sukamu mygtuku. Gyvenimo stilių mygtukai taip pat leidžia vartotojui atlikti tam tikrus papildomus valdymo veiksmus arba sekas nepriklausomai nuo galiojančių laiko programų. Temperatūros, įjungimo būsenos, apšvietimas bei žaliuzių padėtis atskirose patalpose (zonose) gali būti pritaikomos prie konkrečios situacijos - vakarėlio, atostogų, sugrįžimo ir t. t.

Yra numatytas ir specialus energijos taupymo (ECO) mygtukas, kurį paspaudus visose patalpose keliais laipsniais sumažinama palaikoma temperatūra. Kitas mygtukas naudojamas perjungiant sistemą iš automatinio į rankinį valdymo režimą ir atvirkščiai. Tai patogu kai yra poreikis užfiksuoti valdomus objektus tam tikroje padėtyje iki pakartotinio mygtuko paspaudimo. Paprastai Hometronic menedžeris instaliuojamas pagrindinėje patalpoje pastato centre - hole arba svetainėje ir maitinamas per 12 Vac/dc įtampos šaltinį.

Daugiau informacijos ieškokite čia.
 designed by www.madeyourweb.com