Menu Content/Inhalt
Pradžia arrow Straipsniai arrow Naujienos arrow Pagalbininkas jūsų gyvenime

Pagalbininkas jūsų gyvenime Spausdinti El. paštas
Straipsnio turinys
Pagalbininkas jūsų gyvenime
Puslapis 2
Puslapis 3

CM Zone Nuolat brangstant visoms energijos rūšims, esame priversti susimąstyti apie jos sąnaudas, viską kuo tiksliau suskaičiuoti bei taupyti. Sutaupyti ne savo komforto sąskaita galima tik vienu būdu: palaikant norimą mikroklimatą tada ir ten, kur tuo metu esame. Tik kaip tai padaryti, kad patirtume kuo mažiau nepatogumų, o rezultatus pajustume greitai. Nemažai patarimų randame spaudoje, išgirstame iš pažįstamų ir kaimynų. Tačiau vis kyla klausimas, ką pasirinkti, kad efektas būtų užtikrintas?..

Taigi šįkart naujoviški automatizavimo pasiūlymai. Gal būtent šis būdas galėtų geriau pateisinti jūsų lūkesčius, nei vien tik energijos taupymas.

Automatinis pastatų valdymas – kas tai?

Geriausias sprendimas Tiek daugiabučių, tiek privačių namų savininkai, skaičiuodami savo pajamas ir išlaidas, taupo, dėl to gerokai ribodami savo poreikius ir gyvendami blogai šildomuose ir vėdinamuose būstuose. Bet ar įmanoma sutaupyti, neapribojant savo poreikių? Žinoma galima. Pirmiausia siūlome automatizuoti savo namų šildymo, vėdinimo, karšto vandens ruošimo procesus. Juk visai nebūtina eikvoti energiją ir pinigus kai to nereikia, kai esame darbe ar išvykoje. Taip sutaupytumėte nemažą dalį lėšų, o ir jaustumėtės komfortiškai.

Jei apsisprendėte eiti tuo keliu, susisiekite su mumis. Jūs gausite reikiamos informacijos. Nesvarbu, ar jūs privataus namo, ar buto savininkas, o gal komercinių patalpų šeimininkas ar daugiabučio atstovas, jums bus pasiūlytas konkrečiu atveju geriausias sprendimas, atitinkantis jūsų poreikius ir galimybes. Firmos specialistai ne tik patars, bet ir pakonsultuos energijos taupymo klausimais, apmokys automatikos sistemų įrangą diegiančius ir ją prižiūrinčius specialistus, prireikus suprojektuos ir įgyvendins pasirinktus sprendimus.

,,Honeywell'' – vienas iš pasaulinių lyderių automatikos srityje. Jo metinė apyvarta siekia 24 milijardus JAV dolerių. Šiuo metu koncernas filialus turi 95 pasaulio šalyse, kur gamina ir tiekia automatizavimo techniką bei įrangą pastatams, pramonės objektams, aviacijos pramonei, specialius gaminius chemijos pramonei, įvairius pluoštus, plastmases ir elektroniką. 
designed by www.madeyourweb.com