Menu Content/Inhalt
Pradžia arrow Straipsniai arrow Naujienos arrow Pagalbininkas jūsų gyvenime

Pagalbininkas jūsų gyvenime Spausdinti El. paštas
Straipsnio turinys
Pagalbininkas jūsų gyvenime
Puslapis 2
Puslapis 3

Išvykstant ilgesniam laikui ar atostogaujant nereikės visko keisti, užteks tik nurodyti išvykimo trukmę. Sugrįžę rasite šiltus ir jaukius namus. Nereikės jums kaskart bėgioti į katilinę išjungti katilo ar sukioti radiatorių termostatų. Visą ,,darbą'' atliks radijo bangomis veikianti automatinė valdymo sistema. Atsiradus bet kokiems nenumatytiems poreikiams, užteks prieiti prie patalpų bloko ir paspausti mygtuką. Viskas veiks pagal naują pageidavimą.

Radiatoriaus valdiklis Žinoma, daugelis pageidauja, kad skirtinguose kambariuose būtų nevienoda temperatūra. Tuomet jau bus išskiriamos kelios valdymo zonos su skirtingomis temperatūromis įvairiu paros ar savaitės laiku, pvz., svetainėje, darbo kambaryje reikia 21°C dieną, o miegamajame pakanka 18°C ir tik naktį, tada prie radiatorių montuojame specialius valdiklius, kad jie ,,susikalbėtų'' su patalpos bloku per atstumą radijo bangomis. Šiuo atveju gali būti valdoma keletas įrenginių: katilas, siurblys, vožtuvai, radiatoriai. Tereikia viską apjungti į sistemą ir duoti užduotį patalpos blokui. Kaip matote visa sistemos veikla - automatinė. Patogu, komfortiška?

Privalumai

Veikia radijo bangomis Didžiausias privalumas yra tas, kad sistema veikia radijo bangomis, tai yra visas valdymas sutelktas vienoje vietoje; yra galimybė nustatyti temperatūrą kada ir kur norite; kiekviena patalpa gali būti valdoma atskirai; nė viena patalpa nebus per šilta ar per šalta ir tik tada, kai to tikrai reikia. Be to, sistema apsaugota nuo užšalimo; kiekvienas radiatorius gali būti valdomas individualiai; yra automatinė atidaryto lango ,,atpažinimo'' funkcija; sistemą nesunku instaliuoti ar perkelti - nesugadinsite esamo interjero; ji lengvai pritaikoma prie jau esamos šildymo sistemos, o per metus galima sutaupyti iki 30% energijos, nekalbant apie patogumą ir sumažėjusį galvos skausmą. Taip pat nereikia instaliacijos laidų ir didelių remonto išlaidų po sistemos instaliavimo. Bet kada sistemą galima perkelti į kitas patalpas arba išplėsti pagal atsiradusius poreikius. Sistema atitinka visus Europos Sąjungoje priimtus kokybės ir saugumo standartų reikalavimus.

Galimybės – neribotos

Jeigu jums nepakanka vien tik šildymo ar šaldymo valdymo, paprasčiausią zoninio valdymo sistemą galima išplėsti, pridedant papildomus modulius, ir valdyti bei kontroliuoti apšvietimą, elektros prietaisus, pakelti ar nuleisti langines arba žaliuzes pagal apšviestumą ar vėjo stiprumą, reguliuoti vėdinimą, matyti įvairių skaitiklių duomenis, valdyti kiemo ir garažo vartus, dujų, elektros, vandens tiekimą ir t.t. Valdymo sistema gali gauti signalus iš įvairių jutiklių ir atlikti užduotus apsaugos ar valdymo veiksmus. Ji taip pat tinka grindiniam šildymui valdyti. Visų galimybių net išvardyti neįmanoma, nes jų yra gerokai daugiau. Belieka pasitelkti fantaziją ir, žinoma, piniginę. Ir visa tai bus atliekama automatiškai arba nuotolinio valdymo būdu.

Sekantis žingsnis

Tad taupydami nesidžiaukite mažomis kainomis, nes nuoskauda dėl blogos kokybės išlieka daug ilgiau. Štai toks yra mūsų bendrovės darbo principas. Gyvenkime taupydami ir neribodami savo poreikių komforto sąskaita. 
designed by www.madeyourweb.com