Menu Content/Inhalt
Pradžia arrow Straipsniai arrow Naujienos arrow Komforto kaina

Komforto kaina Spausdinti El. paštas
Straipsnio turinys
Komforto kaina
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4

Savo produkciją siūlo daugybė įvairiausių koncernų, firmų ir ,,pogrindinių'' gamintojų. Todėl iškyla tarpusavio suderinamumo, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, kainos ir kokybės santykio problemos. Pats pigiausias daiktas dažnai netarnauja ilgai, po kelių metų jis sugenda ir jam neįmanoma gauti atsarginių dalių, todėl tenka keisti visą įrenginį ar net sistemą. Didesnę patirtį turintys gamintojai naudoja kokybiškesnes medžiagas, aukštesnę technologiją, garantuoja ilgalaikį aprūpinimą atsarginėmis dalimis. Tai papildomai kainuoja, bet galvos skausmo ženkliai sumažėja. Be to, perkant visą įrangą iš vienų rankų, nelieka suderinamumo problemos, nereikia bendrauti su daugeliu tiekėjų ir palengvėja kaltininko paieška, iškilus nesklandumams.

Gamyba Mūsų atstovaujamos įmonės gamina valdymo automatikos elementus jau daugiau nei šimtą metų ir yra sukaupę milžinišką patirtį šioje srityje. Jų gaminamos centralizuoto valdymo sistemos įrengtos milijonuose pastatų visame pasaulyje, o gaminama produkcija pasižymi kokybe ir patikimumu.

Įdiegimas

Suprojektavote savo sistemą, pasirinkote įrangą, suderinote ją tarpusavyje, suskirstėte darbus etapais; dabar galite pradėti montuoti.

Į kiekvieną zoną, kurioje palaikoma skirtinga temperatūra ar yra kitas darbo grafikas, reikia nutiesti atskirą tiekiamo ir grįžtančio vandens liniją su atskiru valdymo vožtuvu. Prijungti jas prie atitinkamų paskirstymo kolektorių, kuriuos savo ruožtu prijungti prie katilo ar katilų sistemos. Rekomenduojama sumontuoti balansinius vožtuvus, slėgio reguliatorius ir t.t. Tobulėjimui ribų nėra, bet pagrindinis – zonavimo ir sistemų atskyrimo principas turi išlikti.

Sistema Darbų pabaigoje visi valdymo prietaisai: vožtuvų pavaros, jutikliai, siurbliai, katilai ir t.t. sujungiami į valdymo ir automatikos spintą, kurioje sumontuojami reikalingi jėgos, valdymo, indikacijos ir apsaugos elementai. Valdymo spintos pagrindinis elementas – valdiklis - yra sistemos smegenys. Jis, remdamasis gaunama arba turima informacija, pagal užprogramuotą logiką atlieka visus reikalingus skaičiavimus ir valdymo veiksmus, siunčia informaciją vartotojui arba gauna iš jo valdymo nurodymus. Valdiklis tiesiogiai arba per papildomus elementus automatiškai valdo visus sistemos galinius įrenginius.

Be valdiklio gali būti sumontuojami papildomi apsaugos ir valdymo įrenginiai: nepertraukiamos srovės šaltinis, nuotolinio ryšio priemonės, papildoma apsauga nuo užšalimo ir t.t.

Balansas Paskutinė įdiegimo procedūra: sistemos paleidimas ir derinimas. Šiame etape suderinama sistema, patikrinami visi valdymo elementai, suprogramuojamas atskirų dalių darbo ir temperatūrų grafikas bei valdymo logika, subalansuojama visa sistema ir eliminuojami iškilę nesklandumai. Atlikus visas procedūras - sistema parengta eksploatacijai. 
designed by www.madeyourweb.com