Menu Content/Inhalt
Pradžia arrow Straipsniai arrow Naujienos arrow Komforto kaina

Komforto kaina Spausdinti El. paštas
Straipsnio turinys
Komforto kaina
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4

Eksploatacija

Įdiegus centralizuotą valdymo sistemą atsiranda neribotos galimybės valdyti ją iš vienos vietos arba distanciniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Egzistuoja galimybės gauti pranešimus apie gedimus tiesiai į mobilų telefoną. Jeigu jūs nenorite to daryti pats, galite pasinaudoti atitinkamų tarnybų paslaugomis. Centriniam valdikliui galima nurodyti, kokią temperatūrą kurioj pastato zonoj ar sistemoj kuriam laiko intervale palaikyti. Užduota temperatūra bus palaikoma automatiškai dienos, savaitės ar metų ciklu. Cirkuliaciniai siurbliai įsijungs ar išsijungs, katilas užsikurs arba užges, vėdinimo sistema ir kiti įrenginiai dirbs tik tada, kai to reikės, ir tokiu galingumu, kokio reikės pagal komandas, perduodamas iš sistemos valdiklio.

Svetainė Tokias sistemas lengviausia įrengti ten kur yra dispečerizuojamas energijos šaltinis: dujos, skystas kuras, šilumos siurblys, saulės kolektorius ar pan. Nepamiršti ir kieto kuro vartotojai. Egzistuoja automatizuotos sistemos ir jiems, panaudojant akumuliacines vandens talpas ir papildomus įrenginius. Periodiškai kūrenant, perteklinė šiluma nukreipiama į akumuliacines talpas, o kai katilas užgesta, paduodama į šildymo sistemą. Toliau viskas valdoma kaip ir dujinio kuro atveju.

Namas Daug kas mano, kad tokia sistema yra labai brangi. Bet tik nedaugelis pagalvoja, kad komfortas bus reikalingas lygiai tiek, kiek stovės pats namas. Juk niekas nestato namo vieneriems ar dešimčiai metų. Niekas nenori įsirengti sistemą ir po kelerių metų viską pakeisti. Juk tai neekonomiška. Geriau viską daryti kad ir mažais žingsneliais, bet vėliau nebeperdarinėti.

Puodelis Puikuojamės namu, automobiliu ar gėlynu, o šildymo, vėdinimo, vandentiekio, kanalizacijos sistemas nustumiame į antrą planą. O juk tai lygiaverčiai viso gyvo organizmo elementai – pastato kraujotakos sistema. Jeigu namas stovės bent kelis dešimtmečius, tai komfortas kainuos neką daugiau, nei kavos puodelis per dieną. Manau verta išgerti vienu puodeliu mažiau ir jaukiai pasėdėti svetainėje, o išvažiavus iš namų žinoti, kad viskas tvarkoje, negu pastoviai dairytis per petį ir laukti nemalonumų. Tikriausiai nieko nėra labiau varginančio, negu pastovus galvojimas ar užsukau, ar išjungiau, ar neužšals ir grįžti į šaltus namus.

Mūsų bendrovės kolektyvas linki jums daug malonių akimirkų ir ne vieną dešimtmetį. 
designed by www.madeyourweb.com